Naše nabídka

Pro každé roční období nabízíme rostliny z vlastní produkce. Na každou sezónu se snažíme dobře připravit – vždy něčím novým překvapit.

POUŽÍVÁME KVALITNÍ NĚMECKÝ SUBSTRÁT FIRMY GRAMOFLOR.

Naše produkce má široký záběr. Od poloviny února nabízíme zeleninovou sadbu. Kdo naše sadby zná, ocení jejich dobrou kondici jak v brzkém období jara, tak po celou sezónu. Většinu semínek kupujeme ze zahraničí, po konzultaci s našimi zahraničními partnery vybíráme vyzkoušené a spolehlivé osivo. Všechny sadby jsou ručně přepikýrované.

V posledních letech je na vzestupu i roubovaná zelenina. Ti, co ji vyzkoušeli, v dalším roce opět přijdou . Nabízíme několik druhů rajčat, okurek a melounů.

Po zimě určitě potěší záplava barevných odstínů macešek. Nabízíme až 25 druhů barev. Velkokvěté drobnokvěté, převislé. A nesmíme zapomenout na petrklíče.

A když nám začnou nakvétat ve skleníku první balkonovky, kterých máme cca 80 druhů, zapomeneme na předjarní rozmary počasí a těšíme se, že Vám budou dělat radost stejně jako nám. V létě potěší letničky.

Tolik oblíbené bylinky máme v několika druzích, známé i méně známé, nabízíme i tzv. Tria – je to pohodlné, v jedné nádobě jsou tři druhy, které použijete najednou do jídla i pití.

Pro zahrádkáře, kteří mají zahradu, nabízíme široký sortiment ovocných stromů a keřů. Pro milovníky rostlin , kteří mají jen terasu, či balkón, nabízíme rostliny vhodné do větších nádob. Nabízíme osvědčené odrůdy, vhodné do našeho podnebí.

Hlavní sezóna prodeje stromků začíná vždy 15.10. Na jaře podle počasí.

Okrasné dřeviny

Převážná většina rostlin je z vlastní produkce. Osvědčené sorty, vhodné do našich podmínek. Každý si vybere podle svého. Nabízíme běžné i méně známé rostliny. Snažíme se, aby rostliny byly zdravé a otužilé. V ceně rostlin je zaúčtováno přidané několikaměsíční působící hnojivo. Rostliny sázíme také do kvalitního substrátu firmy Gramoflor. V období suchého léta se nám velmi osvědčily kokosové dečky, kterými přikrýváme substrát v květináči. Tím zabráníme v růstu plevele, ale hlavně, substrát, v kterém je zasazena rostlina, tolik nevysychá. Další předností je, že kokosová dečka se pomalu rozpadá a tím zkvalitňuje substrát.

V současné době se zpecializujeme na roubování miniaturních rostlin, především čarověníků.

Naší snahou je obsáhnout co nejširší sortiment. V rámci rozšiřování naší matečnice spolupracujeme s holandskými a německými přáteli – zahradníky.

Svatební aranžmá

Zajistíme kompletní svatební vazby dle Vašeho přání, včetně dopravy.

Smuteční vazby, ostatní vazby

S naší 30tiletou praxí uspokojíme i nejnáročnější zákazníky.

Doprava

Po dohodě nabízíme možnost odvozu zakoupeného zboží k Vám domů. Cena dopravy 12,-/km.

  Adresa

  Zahradnictví v Kaštanech s.r.o.
  V Kaštanech 89
  380 01 Dačice II

  28093291

  DIČ

  CZ 28093291

  Webové stránky

  Kontakty

  Objednávky - poradenství
  Zahradnictví

  Mobil:

  Iva Kolářová
  +420 777 618 586

  Václav Kolář st.
  +420 777 618 585

  Václav Kolář ml.
  +420 773 996 048

  Telefon:

  PRODEJNA LIPKY

  Kde nás najdete

  Prodejna V Kaštanech

  Kde nás najdete

  Prodejna pod Lipkami

  Copyright ©2021 zahradnictvi-dacice.cz